POMOCNICZE MATERIAŁY OPAKOWANIOWE - FOLIE STRETCH 1. Folie stretch - maszynowa i ręczna (na magazynie):

 

Lp.

Typ Folii

Grubość [m]

Waga Rolki [kg]

(+/- 5%)

Tuleja

[kg]

Szerokość i Długość

[mm / mb]

(+/- 1%)

1.

maszynowa

(super power)

23

20

1,30

500 / 2100

2.

do ręcznego owijania

23

1,5

0,25

500 / 190

 


 

FOLIA MASZYNOWA - folia maszynowa, przeznaczona jest do owijania ładunków przy pomocy automatów pakujących, grubość wytwarzanej folii wynosi od 10 do 40 mikronów, szerokość 500 mm, długość nawoju na rolce od 950 m do 2.500 m, gwarantowany rozciąg od 150 (standard) do 300 % (superpower), w zależności od typu folii (standard, power, super power). Podane rozmiary produktu są wymiarami standardowymi, ponadto mamy możliwość wyprodukowania folii o niestandardowych wymiarach na indywidualne zamówienia klientów.

 

FOLIA RĘCZNA - przeznaczona do owijania ręcznego, grubość produkowanej folii od 10 do 40 mikronów, szerokość 450 mm lub 500 mm, gwarantowany rozciąg 100%, folia produkowana jest na automatycznych maszynach wyposażonych w urządzenia kontrolujące długość nawoju rolki oraz wagę. Podane rozmiary produktu są wymiarami standardowymi, ponadto mamy możliwość wyprodukowania folii o niestandardowych wymiarach na indywidualne zamówienia klientów.

 

PAKCER twoim dostawcą opakowań !!

 

   

UWAGA! Na zdjęciach zamieszczonych na naszej stronie WWW przedstawiamy Państwu próbki prac przez nas wykonywanych. Nazwy firm, loga, nazwy wyrobów, wzory użytkowe oraz inne elementy graficzne prezentowane na naszej stronie czy wyrobach umieszczonych na niej są własnością firm zamawiających, a ich prezentacja na stronie WWW ma charakter informacyjny.